Zarejestruj sie i skorzystaj z rabatu na wybrane produkty!!!!

Wyciskarka wolnoobrotowa - More Juice Press Frozen

TF-999F

Nowy produkt

Zacznij dzień z wyciskarką wolnoobrotową MoreJuicePress, zapewniającą więcej witamin, więcej składników odżywczych, więcej kolorów, smaków i możliwości! Wyjątkowy, opatentowany inteligentny system ekstrakcji 3 w 1 (SES) ekstrahuje sok najpierw poprzez dociskanie, a następnie wyciskanie owoców i warzyw, zapewniając maksymalne wydobycie soku.

Więcej szczegółów

2 183,00 zł brutto

-243,00 zł

2 426,00 zł brutto

Więcej informacji

Spożywanie soków to nie tylko klucz do szczęśliwszego i zdrowszego życia, ale także nieoceniona broń w walce z chorobami. Regularne spożywanie świeżo wyciskanych soków, wykazujących działanie wysoce alkalizujące, doda Ci energii, poprawi trawienie i jasność umysłu, oczyści Twoją skórę i poprawi ogólne samopoczucie. Bez względu na to, czy Twoim celem jest: utrata wagi, oczyszczenie organizmu z toksyn czy po prostu czerpanie radości z pysznych, odżywczych napojów, morejuicepress spełni Twoje najśmielsze oczekiwania. Sok wyciśnięty przez More Juice Press nie jest zwykłą sokowirówką. Dostarcza naturalny sok bogaty w większą zawartość wartości odżywczych z różnorodnych owoców, orzechów i warzyw - jest dobry zarówno dla Twojego ciała i smakuje pysznie! Co więcej, dostarcza doskonałe i zdrowe mrożone desery.

Inteligentna technologia

Unikatowy i opatentowany inteligentny system ekstrakcji 3 w 1 (3 in 1 Smart Extraction System – SES) dokonuje ekstrakcji soku poprzez ściskanie, a następnie delikatne wyciskanie owoców i warzyw dla maksymalnej ekstrakcji soku, bez niszczenia istotnych składników odżywczych i enzymów. Dzięki temu sok uzyskuje prawdziwie naturalny smak i kolor. W przeciwieństwie do konwencjonalnych sokowirówek wykorzystujących ostrza szybkoobrotowe, powolna ekstrakcja w wyciskarce More Juice Press nie wytwarza ciepła, czego efektem jest:

• Brak rozwarstwienia soku i minimalne spienienie
• Wyrazisty kolor i bogaty smak
• Utlenianie ograniczone do minimum i możliwość dłuższego przechowywania soku
 
  

Zdrowa dieta pomaga zapobiegać przewlekłym chorobom, w tym cukrzycy, chorobom serca, udarom i nowotworom. Według Światowej Organizacji Zdrowia częścią zdrowej i zbilansowanej diety powinna być dzienna dawka 400 g owoców i warzyw.

Spożywanie soków umożliwia łatwiejsze trawienie lub natychmiastowe wchłanianie składników odżywczych, a jednocześnie daje organizmowi chwilę wytchnienia, jako że strawienie produktu płynnego wymaga mniejszego nakładu energii, niż w przypadku pokarmów stałych. Pulpa pozostała po wyciskaniu soku odgrywa w tym procesie istotną rolę, ponieważ kryje w sobie cały zdrowy błonnik.

Możesz użyć pulpy w różnych przepisach, dostrczając swoim posiłkom dodatkowych witamin. Dodaj ją do sosów do makaronu, przygotuj własne zdrowe przekąski lub użyj jej do przygotowania naleśników. Poprzez wymianę sitka na przystawkę do sorbetów i kruszenia lodu można przyrządzić najsmaczniejesze, świeże i zdrowe desery, które pokocha każdy.

Pozwól sobie wyruszyć w uzdrawiającą i odżywiającą drogę ku siłom i dobremu samopoczuciu.

Zastrzyk witamin

Do 6 razy więcej witaminy C

Wysokie temperatury, wytwarzane podczas pracy konwencjonalnych sokowirówek szybkoobrotowych, niszczą wiele potrzebnych organizmowi witamin pochodzących ze świeżych owoców i warzyw. Powolna ekstrakcja More Juice Press's nie powoduje przegrzania wyciskarki, a w rezultacie pozwala uzyskać maksymalną dawkę substancji odżywczych. Podobnie jak sok wyciskany ręcznie, sok świeżo wyciskany na zimno zawiera do sześciu razy więcej witamin, zapewniając natychmiastową dawkę radości i przyjemności.

Zastrzyk enzymów

Do 4 razy więcej enzymów

Wszystkie główne procesy metaboliczne są regulowane przez niezbędne biopierwiastki, enzymy. Działające jako katalizatory, enzymy zawarte w owocach i warzywach są głównymi uczestnikami procesu trawienia i wchłaniania składników pokarmowych.

Inteligentny system ekstrakcji 3 w 1 wykorzystany w wyciskarce More Juice Press, dokonuje ekstrakcji soku poprzez ściskanie, a następnie delikatne wyciskanie owoców i warzyw dla maksymalnej ekstrakcji soku, zachowując przy tym do 4 razy więcej enzymów w jednej porcji niż jakiekolwiek inne urządzenie do pozyskiwania soku. 

INTELIGENTNY SYSTEM EKSTRAKCJI 3 w 1 (3 in 1 SMART EXTRACTION SYSTEMTM)

W przeciwieństwie do tradycyjnych sokowirówek wyciskarka More Juice Press jest wyposażona w opatentowany system łączący w sobie przyjazną dla środowiska śrubę z tworzywa Ultem, metalową siatkę i szczotkę obrotową.
 

 ZAAWANSOWANE FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA

Automatyczna blokada bezpieczeństwa
automatycznie zatrzymuje pracę wyciskarki, jeśli
zbiornik jest otwarty lub system jest zatkany.Bezpieczny wylot soku
zapobiega wszelkim możliwym urazom.

 

Sitko
Stosować do produktów świeżyc

Przystawka do sorbetów i kruszenia lodu
Stosować do produktów mrożonych
Prosta i wygodna obsługa
Po prostu umieść śrubę ULTEM na miejscu:
morejuicepress jest gotowy do wyciskania soku.
Jest łatwy w czyszczeniu i nadaje się do mycia w zmywarce.Zatyczka wyciskarki zapobiega kapaniu płynów, aby utrzymać blat w czystości i umożliwić mieszanie soku wewnątrz bębna.


Działanie przeciwbieżne
Przeciwbieżne działanie wyciskarki morejuicepress umożliwia ruch zgodny z kierunkiem wskazówek zegara oraz przeciwny do ruchu wskazówek zegara, co eliminuje możliwość zapchania i przeciążenia urządzenia.
 
 

Lecznicza i przeciwutleniająca moc soków

Wraz z trwającymi badaniami naukowymi udowodniono, że ludzie odchodzą od produktów mlecznych i poszukują produktów alternatywnych. Oto kilka potwierdzonych faktów na temat produktów mlecznych: Nie istnieją dowody potwierdzające, że spożywanie mleka jest korzystne dla kości i zapobiega osteoporozie. Produkty mleczne zostały powiązane z rakiem prostaty, zawierają także wysoki procent tłuszczów nasyconych. 75% ludzi nie toleruje laktozy. Produkty mleczne mogą nawet przyczyniać się do innych problemów zdrowotnych, takich jak alergie i anemia u dzieci.

Mleko migdałowe to zdrowy zamiennik zwykłego mleka o niskiej zawartości tłuszczu, lecz o wysokiej wartości energetycznej, bogaty w białka, lipidy i błonnik. Zawiera minerały takie jak wapń, żelazo, magnez, fosfor, potas, sód i cynk. Mleko migdałowe nie zawiera cholesterolu i laktozy, co czyni je najlepszą alternatywą dla osób, które nie tolerują produktów sojowych i mlecznych.

Żywność zielona jest szczególnie istotna, jeśli chodzi o zapewnianie organizmowi naturalnych źródeł ważnych składników odżywczych. Te bogate w enzymy pokarmy dostarczają dziennej, zalecanej porcji witamin i minerałów w sposób najbardziej naturalny. Wykazują również działanie silnie detoksykujące, przeciwzapalne i alkalizujące. Są doskonałym rozwiązaniem ukierunkowanym na wzmocnienie układu odpornościowego i poprawę trawienia, jednocześnie zmniejszając apetyt na słodycze i wspomagając utratę wagi.

Wyciskanie soku z liści i traw, takich jak trawa pszeniczna, szpinak, sałata, pietruszka, a także inna liściasta zielenina i zioła, nigdy nie było łatwiejsze. Chwytaj swoją dawkę witamin dzień po dniu!

 
 

 


Zaprojektowaliśmy wyciskarkę, która da Ci najwięcej korzyści: świeże, zdrowe soki i możliwość wykorzystania prostych w wykonaniu przepisów na pyszne potrawy z pulpy pozostałej po wyciskaniu soku. Zero marnowania – zero strat.
Wykorzystaj swoją kreatywność i wyobraźnię i stwórz zdrowe przekąski i posiłki z wykorzystaniem oddzielonej od soku pulpy. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zainspirować umysł i pobudzić wyobraźnię do oryginalnych pomysłów:

• Zmiksuj pulpę z koktajlem „smoothie”, aby wzbogacić go błonnikiem • Dodaj pulpę do zupy, aby ją zagęścić i zwiększyć zawartość substancji odżywczych • Przygotuj mrożone „klopsiki pulpowe” z pulpy owocowej • Zrób „owocową herbatę” • Wykorzystaj pulpę warzywną w sosach do makaronów • Wykorzystaj pulpę w domowych burgerach warzywnych • Wmieszaj pulpę w wypieki, takie jak babeczki, ciasta, chleb, surowe lub pieczone ciasteczka, batoniki granola • Zrób pulpową marmoladę • Zmieszaj z pulpą karmę swojego pupila lub przygotuj pulpowe smakołyki • Wykorzystaj pulpę w recepturach do pielęgnacji skóry, na przykład w peelingach, maseczkach i mydłach
 
  


 

Przygotuj się na więcej z morejuicepress!


Porada specjalisty: Skorzystaj z rewolucyjnego systemu naturalnego przechowywania żywności Vacsy, aby przechowywać Twoje zdrowe soki i cieszyć się nimi aż do 5 razy dłużej!
Prowadzenie zdrowego trybu życia nigdy nie było łatwiejsze!
 

Korzyści płynące ze stosowania More Juice Press


SZYBKOŚĆ – Wyciskaj bogate w składniki odżywcze soki owocowe i warzywne w kilka minut.

RÓŻNORODNOŚĆ – Ekstrakcja świeżego soku ze składników dowolnego rodzaju, za każdym razem zapewniająca doskonałe rezultaty pod względem koloru, jednorodności i konsystencji.
 

ZDROWIE – Więcej witamin, minerałów, enzymów, błonnika. Wyciskane na zimno, niepasteryzowane, bez dodatków.
 

PROSTOTA – Łatwy montaż i szybkie czyszczenie.

OSZCZĘDNOŚĆ – Superwydajne urządzenie umożliwiające ekstrakcję największej możliwej ilości soku, pozostawiające mniej odpadów i pozwalające na znaczne oszczędności (powolna ekstrakcja).
 

WZORNICTWO – Oszczędność miejsca i stylowe wykonanie. Stanie się ozdobą Twojej kuchni.

DANE TECHNICZNE

 • Indeks TF-999F
 • Nazwa Wyciskarka wolnoobrotowa More Juice Press Frozen
 • Waga brutto [kg] 6.8
 • Waga netto [kg] 4.7
 • Zastosowanie Do wyciskania soków z owoców i warzyw, robienia sorbetów, smoothie
 • Producent HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Szwajcaria
 • Zasilanie 220V-240V ~ 50-60 Hz
 • Wymiary 190 x 199 x 459 376 x 246 x 403 (opakowanie)
 • Wyprodukowano w KOREA
 • Moc 150 W - silnik prądu stałego
 • Ilość obrotów 54 obr/min
 • Poziom hałasu 65 dB(A)
 • Pojemność zbiornika 1,2 L
 • Funkcje dodatkowe Przystawka do robienia sorbetów, smoothie
 • Klasa bezpieczeństwa Klasa I
 • Długość przewodu 120 cm
 • Bieg wsteczny TAK
 • Kolor Pomarańczowo - czarny
 • Rodzaj śruby Śruba Ultem i sito do soków lub sito kruszące
 • skład - wyciskarka - śruba z ultemu - sito przeciskające - przystawka do sorbetów/smoothie - pojemnik na pulpę - pojemnik na sok z pokrywą - szczoteczka do czyszczenia - instrukcja
 • Gwarancja 2 lata
 • Certyfikaty / Deklaracje zgodności Deklaracja zgodności 1935/2004/EC potwierdzająca, że użyte materiały i artykuły są przeznaczone do kontaktu z żywnością i podczas prawidłowego użytkowania nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji dla zdrowia. Deklaracja 2006/95/EC potwierdzająca zgodność dla sprzętu elektrycznego Deklaracja 2004/108/EC potwierdzająca zgodność z kompatybilnością elektromagnetyczną Deklaracja 2011/65/EC spełniająca ograniczenia w zastosowaniu substancji niebezpiecznych

Produkty powiązane