Odkryj atrakcyjne CENY! Zadzwoń 504 480 626 Pakiet filtrów do oczyszczacza powietrza Therapy Air iON - zestaw na rok Zepter

Pakiet filtrów do oczyszczacza powietrza Therapy Air iON - zestaw na rok Zepter

PWC-570/WIE

Nowy produkt

Chroń siebie i swoją rodzinę, używając Therapy Air® iOn, wiodącego 5-litrowego systemu do oczyszczania powietrza. Nasze unikalne filtry nie pozwalają przedostać się zanieczyszczeniom , przepuszczają tylko czyste i zdrowe powietrze. Zestaw zawiera dwa filtry antybakteryjne, filtr HEPA, filtr antyalergiczny i filtr z węglem aktywowanym. Zalecamy wymianę filtrów Therapy Air® iOn raz w roku.

Więcej szczegółów

415,00 zł brutto

-8,00 zł

423,00 zł brutto


POWIETRZE, KTÓRYM ODDYCHAMY: FILTRY THERAPY AIR® iOn

Urządzenie Therapy Air ®iOn firmy Zepter to idealne rozwiązanie dla mieszkań i biur, żeby były czyste, bezpieczne i zdrowe. Teraz możemy kontrolować temperaturę, wilgotność i stopień zanieczyszczenia powietrza w domach, biurach, szkołach, szpitalach, poczekalniach, fabrykach, hotelach, centrach sportowych, restauracjach i w każdym miejscu, gdzie powietrze jest zanieczyszczone. Wszędzie tam, gdzie znajduje się powietrze do oddychania, jest miejsce dla Therapy Air® iOn. Nasze innowacyjne urządzenie składające się z pięciu filtrów generuje około 220 000 jonów o ładunku ujemnym na metr kwadratowy, co odpowiada ilości jonów znajdowanych w najzdrowszych miejscach na ziemi. Zestaw zawiera:

 

2 szt. FILTR ANTYBAKTERYJNY - usuwa pozostałe mniejsze cząsteczki kurzu, bakterie większe od 1 mikronu, pyłki itd, chroniąc filtr HEPA zlokalizowany obok.1 szt. FILTR HEPA - eliminuje najmniejsze cząsteczki kurzu i dymu tytoniowego podczas, gdy antybakteryjny tiabendazol (organiczny antybakteryjny związek chemiczny) usuwa bakcyle, pleśń i zarazki w celu powstrzymywania ryzyka infekcji.1 szt. FILTR ANTYALERGICZNY - kompozycja srebra, apatytu (minerału) i antybakteryjnego czynnika, który jest bardzo skuteczny w walce z bakterią Legionella, szczególnie niebezpieczną dla naszych niemowląt. Filtr zawiera ekstrakt liści miłorzębu japońskiego, które są wykorzystywane do walki z astmą, chorobami płuc i problemami z krążeniem i do eliminowania przyczyn alergii, wirusa grypy i bakterii.


1 szt. FILTR Z WĘGLEM AKTYWNYM (AC Deodorant Filter) eliminuje nieprzyjemne zapachy podczas gotowania, toksyczne gazy i inną woń dzięki wysokiej zdolności absorpcji

Uwaga:

Pakiet Filtrów Zepter Therapy Air iOn  jest zapakowany w oryginalny karton. Każdy filtr posiadają folię ochronna. Przed użyciem należy ją zdjąć.

  • INDEKSPWC-570-49
 
  • NAZWAPakiet roczny filtrów do Therapy Air iOn (PWC-570)
 
  • WAGA BRUTTO [KG]1.98
 
  • WAGA NETTO [KG]1.2
 
  • ZASTOSOWANIEPakiet filtrów oczyszczających do urządzenia Therapy Air iON PWC-570 Pakiet roczny
 
  • PRODUCENTProducent: HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Szwajcaria
 
  • WYPRODUKOWANO WKorea
 
  • SKŁAD2 x Filtr antybakteryjny 1 x Filtr Heppa 1 x Filtr antyalergiczny 1 x Filtr z węglem aktywnym Uwaga: Filtry posiadają folię ochronna. Przed użyciem należy ją zdjąć.
 
  • GWARANCJANIE DOTYCZY - elementy eksploatacyjne

Oferujemy płatność RATALNĄ na 10, 20 lub 30 miesięcy za 0 zł (0%)


KUPUJĄC na raty czy za gotówkę płacisz zawsze tyle samo.


Masz do wyboru Banki w kredycie:


    Więcej informacji udzielam telefonicznie Tel: 504 480 626

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Sylwia Chochół