Opinie o NasScyzoryk - Nóż kieszonkowy składany Zepter
Możesz zapłacić mniej ! Zadzwoń 504480626
Nowy Odkryj atrakcyjne CENY! Zadzwoń 504 480 626 Scyzoryk - Nóż kieszonkowy składany

Scyzoryk - Nóż kieszonkowy składany Zepter

PK-007

Nowy produkt

Zepter jest producentem światowej klasy noży. Scyzoryk ForAll charakteryzuje się doskonałą ergonomią i wszechstronnością.

Ostrze wykonane jest z wysokiej jakości japońskiej stali nierdzewnej AUS-8. Nóż otwiera się bez trudu za pomocą prostego przycisku zwalniającego blokadę.

Rękojeść wykonana jest z lekkiego aluminium co gwarantuje doskonałą przyczepność i łatwość obsługi.

Więcej szczegółów

Zostaw swój numer, oddzwonimy.

390,00 zł brutto

-20,00 zł

410,00 zł brutto


Lekki, kompaktowy i wytrzymały, jeden z najbardziej cenionych noży kieszonkowych w branży. To narzędzie oferuje nieograniczone możliwości:

NA KAŻDĄ OKAZJĘ: Niezależnie od tego czy wybierasz się na kemping, na ryby, na żagle, na wycieczkę na łono natury, czy też planujesz majsterkowanie w domu, miej zawsze pod ręką nóż For All! 

ZAUFANY W KWESTII WSPARCIA I OBRONY:  Doskonały do samoobrony. Mając nóż ForAll w kieszeni możesz być pewien, że ochroni Cię on przed wszelkimi nieprzewidzianymi sytuacjami i atakami. Dodając Ci odwagi w każdej nieprzyjemnej sytuacji, roztoczy aurę pewności nad Tobą i ludźmi wokół Ciebie.

NAJWYŻSZEJ KLASY MATERIAŁY: Ostrze noża ForAll firmy Zepter jest wykonane z najwyższej jakości japońskiej stali nierdzewnej AUS-8, wzbogaconej w węgiel i wanad, co skutkuje delikatniejszą i bardziej zbitą strukturą stali, dzięki czemu ostrze zyskuje dużą wytrzymałość. Proces utwardzania zapewnia doskonałą trwałość i najwyższą jakość ostrza.

Rękojeść noża ForAll wykonana jest z lekkiego aluminium dzięki czemu jest on lekki i łatwy w obsłudze. Ergonomiczna rękojeść zapewnia poręczność, doskonałą kontrolę oraz praktycznie uniemożliwia upuszczenie lub wyrwanie noża z ręki.

Blokada bezpieczeństwa z prostym mechanizmem zwalniającym gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i wygodę. Po złożeniu noża ostrze jest bezpiecznie zablokowane, bez możliwości przypadkowego otwarcia.

KOD POZYCJI PK-007
NAZWA PRODUKTU ForAll - Nóż kieszonkowy
MASA BRUTTO [KG]
MASA NETTO [KG] 0,112
PRODUCENT HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Szwajcaria
ZASTOSOWANIE Uniwersalny kieszonkowy nóż- scyzoryk
WYMIARY 80 x 25 x 3
MATERIAŁ OSTRZE - Stal nierdzewna AUS-8 UCHWYT - Aluminium
CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA Zalecane czyszczenie i mycie noża ręcznie.
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE TAK
WYPRODUKOWANO W Taiwan
GWARANCJA 2 Lata
CERTYFIKATY/DEKLARACJE ZGODNOŚCI  Deklaracja zgodności z Dyrektywą: 1935/2004 potwierdzająca, że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, są bezpieczne dla zdrowia i trakcie użytkowania nie uwalniają szkodliwych dla zdrowia substancji.

Oferujemy płatność RATALNĄ na 10, 20 lub 30 miesięcy za 0 zł (0%)


KUPUJĄC na raty czy za gotówkę płacisz zawsze tyle samo.


Masz do wyboru Banki w kredycie:


    Więcej informacji udzielam telefonicznie Tel: 504 480 626

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Sylwia Chochół