Zarejestruj sie i skorzystaj z rabatu na wybrane produkty!!!!

RABAT dla zarejestrowanych Naczynie 5,8 l, średnica 20 cm, wys.19.2 cm

Naczynie 5,8 l, średnica 20 cm, wys.19.2 cm

Z-2058

Nowy produkt

Naczynia Zepter Masterpiece, łącznie z tym pięknie zaprojektowanym garnkiem o pojemności 5,8 litra, są wykonane z bardzo wytrzymałego, nieulegającego korozji, nietoksycznego, najwyższej jakości Zepter metalu 316L, co jest najważniejsze dla przygotowania zdrowego jedzenia. Funkcjonalność, a do tego wspaniały design. Pokrywa i brzeg garnka razem z akutermicznym kompaktowym dnem.

Więcej szczegółów

1 398,00 zł brutto

-155,00 zł

1 553,00 zł brutto

Opis

Pojemność w litrach:5,8
Średnica w cm:20
KategoriaGarnki

Więcej informacji

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY + ZDROWY SYSTEM GOTOWANIA = DŁUŻSZE ŻYCIE
 
Nikt nie powinien narażać swego życia, przygotowując i jedząc bezwartościową, toksyczną i rakotwórczą żywność przez używanie złej jakości garnków, patelni i nie spełniających standardów systemów gotowania. Jedynym rozwiązaniem są naczynia Zepter Masterpiece. Przyrządzaj zdrowe potrawy, polub właściwą dietę i żyj dłużej i bardziej produktywnie. Głębokie garnki Zeptera są idealne do przygotowania szerokiego wyboru potraw – makaronów, zup, potraw curry, gulaszy i wielu innych. Najnowocześniejsza technologia Zeptera, wykorzystanie najlepszych, najdroższych materiałów gwarantuje zachowanie w potrawach  witamin, minerałów i białek i jednocześnie wzmocnienie naturalnego smaku i zapachu produktów – a w efekcie jedzenie zdrowsze i smaczniejsze.  Ponadto, jedzenie się nie kurczy ani nie marnuje, nie przywiera do garnka, nie przypala się, nie zawiera toksycznych tłuszczów, ani akroleiny i nie jest rakotwórcze. Wygląda też lepiej, bo zachowany jest jego kolor, kształt i struktura.
 
WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Naczynia złej jakości są największym wrogiem naszego zdrowia. Większość tradycyjnych naczyń do gotowania jest wykonanych z takich materiałów, jak: ceramika, szkło, aluminium, Teflon, zwykła stal, emalia. Materiały te często się utleniają i pokrywają rdzą, jedzenie łatwo się przypala, a badania pokazują, że powierzchnie ‘non-stick’ (zapobiegające przywieraniu) i podobne materiały zastosowane w procesie klejenia zawierają substancje rakotwórcze. Do produkcji naczyń Zeptera nie używa się żadnych szkodliwych materiałów i powłok, a nieprzywierające powierzchnie są wynikiem specjalnej technologii, zmieniającej strukturę metalu, co jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Głębokie garnki kolekcji Materpiece są wykonane z najwyższej jakości Zepter metalu 316L, którego koszt produkcji jest o 50% wyższy niż stali nierdzewnej 18/10 i który jest wyjątkowo cenny i niezwykle wytrzymały. Ten niezrównany metal jest przyjazny dla środowiska naturalnego, niezniszczalny, bardziej odporny na czynniki fizyczne i chemiczne i całkowicie odporny na korozję.

Metal 316L jest nieporowaty, nie powoduje przypalania jedzenia, nie pozostawia nieprzyjemnych zapachów w wyniku gotowania, i nie zmienia koloru większości produktów. Poza tym jest maksymalnie neutralny, nie powoduje alergii, jest łatwy do czyszczenia i konserwacji. Tego materiału używa się wyłącznie tam, gdzie jest wymóg najwyższej jakości: w medycynie, do produkcji implantów, protez, narzędzi chirurgicznych, w przemyśle dóbr luksusowych, do produkcji ekskluzywnych zegarków, samochodów i jachtów. Najwyższej jakości Zepter metal 316L jest idealnym i jedynym wyborem dla zdrowego przyrządzania jedzenia, a w konsekwencji dla zdrowszego i dłuższego życia.
Opatentowane akutermiczne dno, podstawa metody Zeptera na przygotowanie zdrowego jedzenia, dzięki któremu można zaoszczędzić do 70% zużycia energii, przyłączone do korpusu garnka przez prasę o nacisku 2000 ton (bez klejenia i lutowania), jest kompaktowe i niezniszczalne. Wreszcie cyfrowy termokontroler Zeptera umożliwia całkowicie zautomatyzowany proces gotowania od początku do końca.
Naczynia Zeptera pozwolą Ci zaoszczędzić do 50% czasu, 70% energii, od 30 do 50% jedzenia, ponieważ żywność gotowana w taki sposób nie kurczy się, ani nie traci wartości odżywczych, ale przede wszystkim ochronią twoje zdrowie.

ZDROWY SYSTEM GOTOWANIA

Zepter opracował sposób gotowania, podczas którego para uwalniana z jedzenia unosi się do góry, kondensuje w kontakcie z pokrywą, która jest zawsze chłodniejsza niż garnek i opada na jedzenie. Proces przebiega bez przeszkód do momentu, gdy jedzenie jest odpowiednio ugotowane. Otrzymał nazwę Zamknięty Obieg Zeptera i zapewnia zdrowe przygotowanie żywności bez dodawania wody i tłuszczu, zawsze w niskich temperaturach.
Wyniki badań pokazują, że gotowanie w naczyniach Zepter  w porównaniu z gotowaniem w konwencjonalnych naczyniach zachowuje 72% więcej witaminy A, 252% więcej wapnia, 336% więcej fosforu, oraz 83% więcej żelaza. Stwierdzono, że cielęcina grillowana w naczyniach Masterpiece zawiera 67% tłuszczu mniej, a mięso kurczaka 51% mniej tłuszczu niż w naturalnym stanie. To dobra wiadomość dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. A także dobra wiadomość dla osób z ryzykiem zachorowania na raka, bo 62% wszystkich rodzajów raka (piersi, jelita grubego, prostaty, nerek) jest spowodowanych dietą o wysokiej zawartości tłuszczu, otyłością, i złym przygotowaniem jedzenia z dodatkiem tłuszczów, soli oraz używaniem złej jakości naczyń i narzędzi.
 
DŁUŻSZE ŻYCIE

Ostatnie naukowe publikacje dostarczają dowodów, że zdrowe jedzenie należy do kluczowych czynników, które mają wpływ na długość życia jednostki przez wpływ na długość telomerów. Krótsze telomery wiązały się ze zwiększeniem śmiertelności i niskim wskaźnikiem przeżywalności. To co jemy i jak jemy znacząco wpływa na nasze telomery, zdrowie i długość życia. Nie powinno się gotować warzyw w wodzie, ponieważ to niszczy odżywcze i biologiczne wartości. Nie powinno się smażyć jedzenia w wysokich temperaturach w niebezpiecznych przegrzanych tłuszczach, które produkują kwasy tłuszczowe trans i akroleinę, wyjątkowo toksyczną, brązową zapalną rakotwórczą substancję, które pozostają w przygotowanym jedzeniu. Dokonaj właściwego wyboru, zainwestuj w zdrowie z niezrównanymi naczyniami Zepter Masterpiece, a potem ciesz się pełnią życia i żyj dłużej.

DANE TECHNICZNE

 • Indeks Z-2058
 • Nazwa Naczynie 5,8 l, Ø 20 cm, wys.19.2 cm
 • Waga brutto [kg] 2.78
 • Waga netto [kg] 2.34
 • Zastosowanie Gotowanie tradycyjne (z wodą), gotowanie bez wody, smażenie bez tłuszczu, gotowanie na parze
 • Producent HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
 • Rodzaj stali AISI 316L 304
 • Wskaźnik temperatury ANALOGOWY
 • Wysokość naczynia 19,2 cm
 • Pojemność 5,8 l
 • Średnica 20 cm
 • Możliwość mycia w zmywarce TAK
 • Możliwość użycia w piekarniku TAK
 • Możliwość użytkowania z pokrywą szybkowarową SYNCRO CLIK TAK
 • Wyprodukowano w Włochy
 • Gwarancja Bezpłatna, 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. NIE należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur. Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur. Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów. Gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu. Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, prosimy go zachować.
 • Certyfikaty / Deklaracje zgodności Deklaracja zgodności z Dyrektywami: 1935/04/EC i EU 10/2011 - deklaracja potwierdzająca , że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, 2023/06/EC - deklaracja potwierdzająca zgodność z dobrą praktyką produkcyjną w odniesieniu do materiałów do kontaktu z żywnością, 2011/65/EU - deklaracja potwierdzająca zgodność zastosowania ograniczeń dotyczących substancji niebezpiecznych, 97/23/EC - norma EN12788 - deklaracja potwierdzająca, że zostały spełnione wymagania w zakresie bezpieczeństwa dotyczącego szybkowarów domowego użytku.

Produkty powiązane