Zarejestruj sie i skorzystaj z rabatu na wybrane produkty!!!!

RABAT dla zarejestrowanych Patelnia URA 1.6 l Ø 20 cm - (1 uchwyt, pokrywa)

Patelnia 1.6 l średnica 20 cm - (1 uchwyt, pokrywa)

Z-FP2016-SC/S

Nowy produkt

Patelnia o średnicy 20 cm, wykonana z najwyższej jakości Zepter metalu 316 L, będzie ci służyła całe życie, pozwalając na gotowanie bez dodawania tłuszczu, bez szkodliwych toksyn. Patelnia o wysokości 6,1 cm ma pięknie wyprofilowaną pokrywę w kształcie kopuły. Dzięki technologii trójwarstwowego kompaktowego dna, ciepło jest równomiernie rozprowadzane.

Więcej szczegółów

1 014,00 zł brutto

-113,00 zł

1 127,00 zł brutto

Opis

Pojemność w litrach:1.6
Średnica w cm:20
KategoriaPatelnie

Więcej informacji

GOTOWANIE BEZ CHEMII, KTÓREGO NAJWAŻNIEJSZYM CELEM JEST ZDROWIE

Zostało udowodnione, że patelnia Zeptera zapewnia największą wydajność gotowania na świecie, wartą twoich ulubionych posiłków. Wykonana z najwyższej jakości metalu 316 l, objętego znakiem firmowym Zeptera, patelnia ta ma nienagrzewające się uchwyty, wygodne do trzymania i wypukłą pokrywę, która zatrzymuje więcej składników odżywczych. Supernowoczesne patelnie Zeptera mają bezterminową gwarancję i dają ci pewność, że używasz zdrowych, wolnych od chemii, zapobiegających przywieraniu materiałów. Wiele konwencjonalnych powłok ‘non-stick’ jest wykonanych z syntetycznej substancji,  politetrafluoroetylenu (PFTE). Substancja ta nie tylko łatwo się zarysowuje i niszczy, ale również zawiera kwas perfluorooktanowy (PFOA) – który okazał się rakotwórczy. Ta patelnia o pojemności 1,6 l nie zawiera żadnych powłok, oferując całkowicie bezpieczną i trwałą powierzchnię do smażenia ze stali nierdzewnej z wieloma zaletami:
 
 • Nie ma ryzyka dla zdrowia, bo powierzchnia patelni nie zawiera żadnych chemikaliów ani trwałych zanieczyszczeń, i nie wydziela toksycznych oparów, kiedy patelnia jest rozgrzana;
 • Patelnia starczy na całe życie i jest wykonana z materiału, który jest o wiele lepszym przewodnikiem ciepła niż materiały, z których są zrobione patelnie tradycyjne;
 • Powierzchnia odporna na zarysowania: nie może być uszkodzona przez przybory kuchenne (zwłaszcza te ze stali nierdzewnej);
 • Całkowita odporność na korozję;
 • Wyjątkowa krawędź naczynia zapewnia wylewanie bez kapania;
 • Końcowym efektem jest zdrowsze gotowanie.
ZDROWSZE SMAŻENIE: Wyjątkowe połączenie najwyższej jakości Zepter metalu 316 L z akutermicznym kompaktowym dnem oraz charakterystyczny design umożliwia smażenie bez dodawania tłuszczu i ważniejsze – w niskich temperaturach. W konsekwencji, jedzenie jest zdrowe i zawiera mniej kalorii, bo nie zostało pozbawione wartości odżywczych i nie zawiera rakotwórczych tłuszczów.

ŁATWE CZYSZCZENIE: Patelnie kolekcji Masterpiece są wykonane z wysokiej jakości niezniszczalnej stali nierdzewnej, która jest nieporowata, nie pęka, w związku z czym nie pozostają na niej resztki jedzenia ani nie czuć zapachów, co ułatwia jej czyszczenie i sprawia, że jest całkowicie higieniczna.

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ: Akutermiczne kompaktowe dno złożone z 3 warstw różnych metali pozwala na gotowanie w niskich temperaturach dzięki akumulacji energii, nawet wtedy gdy dopływ ciepła jest zmniejszony lub odłączony. Ta niezwykłą właściwość przynosi dodatkową oszczędność energii i chroni przed utratą cennych wartości odżywczych. Akutermiczne kompaktowe dno pasuje do wszystkich źródeł ciepła, łącznie z kuchenką indukcyjną.

Dane TECHNICZNE

 • Indeks Z-FP2016-SC/S
 • Nazwa Patelnia URA 1.6 l Ø 20 cm - (1 uchwyt, pokrywa)
 • Waga brutto [kg] 1.64
 • Waga netto [kg] 1.36
 • Zastosowanie gotowanie tradycyjne (z wodą), gotowanie bez wody, smażenie bez tłuszczu, gotowanie na parze
 • Producent HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
 • Rodzaj stali AISI 316 L-304
 • Wysokość naczynia 5,5 cm
 • Pojemność 1,6 l
 • Średnica 16 cm
 • Możliwość mycia w zmywarce TAK
 • Możliwość użycia w piekarniku TAK
 • Możliwość użytkowania z pokrywą szybkowarową SYNCRO CLIK NIE
 • Gwarancja Bezpłatna, 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. NIE należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur. Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur. Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów. Gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu. Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, prosimy go zachować.
 • Wyprodukowano w Włochy
 • Certyfikaty / Deklaracje zgodności Deklaracja zgodności z Dyrektywami: 1935/04/EC i EU 10/2011 - deklaracja potwierdzająca , że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, 2023/06/EC - deklaracja potwierdzająca zgodność z dobrą praktyką produkcyjną w odniesieniu do materiałów do kontaktu z żywnością, 2011/65/EU - deklaracja potwierdzająca zgodność zastosowania ograniczeń dotyczących substancji niebezpiecznych.

Produkty powiązane