Zarejestruj sie i skorzystaj z rabatu na wybrane produkty!!!!

RABAT dla zarejestrowanych Naczynie WOK 2,4 l, średnica 24 cm z pokrywą, 2 uchwyty

Naczynie WOK 2,4 l, średnica 24 cm z pokrywą, 2 uchwyty

Z-W2424-SC

Nowy produkt

Wok jest nie tylko najlepszym wyborem dla azjatyckiej kuchni stir-fry, jest też idealnym naczyniem dla tradycyjnego gotowania (warzywa i mięso/ryby, jedzenie meksykańskie, włoskie, zupy jarzynowe - gotowane, gotowane na parze, pieczone czy smażone). Wok o średnicy 24 cm jest wykonany z niezniszczalnego Zepter metalu 316L i ma płaskie dno, które pasuje do palników gazowych i płyt grzewczych.

Więcej szczegółów

1 057,00 zł brutto

-117,00 zł

1 174,00 zł brutto

Opis

Pojemność w litrach:2.5
Średnica w cm:24
KategoriaPatelnie

Więcej informacji

NIE TYLKO DO KUCHNI AZJATYCKIEJ


Wok Zeptera jest prawdziwą gwiazdą w kolekcji naczyń kuchennych Zeptera, dzięki wyjątkowej konstrukcji i designowi.  Może być z powodzeniem stosowny do szybkiego smażenia w stylu azjatyckim ‘stir fry’, do smażenia w głębokim tłuszczu czy gotowania na parze. Nie ma lepszej metody, żeby z małej ilości niepozornych składników stworzyć pyszny, zdrowy i obfity posiłek z minimalną zawartością tłuszczu, w krótkim czasie, z małym zużyciem energii. Gdy raz spróbujesz kuchni ‘stir-fry’, będziesz z przyjemnością wracał z szybkiego, taniego i zdrowego jedzenia.

Z ZEPTEREM ZAWSZE ZDROWY: Badania medyczne dowodzą, że niezdrowa dieta jest główną przyczyną większości  poważnych przewlekłych  chorób w dzisiejszym świecie (epidemia otyłości, nadciśnienie, choroby układu sercowo-naczyniowego, cukrzycy i raka). Niezdrowa dieta, niewłaściwe przygotowanie jedzenia i zły sprzęt do gotowania są głównym powodem choroby serca – zabójcy numer jeden w świecie. Niepotrzebnie gotujemy warzywa w wodzie i smażymy żywność w wysokich temperaturach w niebezpiecznych przegrzanych tłuszczach.
W woku Zepter Masterpiece można smażyć na tłuszczu w niższej temperaturze niż na zwykłych patelniach. Olej się wtedy nie pali, a smażone jedzenie jest lżejsze i bardziej strawne niż przygotowane w tradycyjnej patelni-woku. Jak zawsze Zepter proponuje  zdrowsze i co ważne trwałe rozwiązanie. W Zepter Group głęboko rozumiemy, że ludzie nie chcą rezygnować ze wspaniałych smaków orientalnej kuchni. Dlatego stworzyliśmy naczynie, które zapewni nam  najzdrowsze jedzenie, jakie tylko można przyrządzić.

BEZTERMINOWA GWARANCJA: Wok jest po mistrzowsku wykonany z najlepszej jakości Zepter metalu 316L, który jest odporny na utlenianie, korozję i pękanie. Najwyższa jakość wykonania oznacza też, że wok nie zmienia struktury pod wpływem działania czynników fizycznych i chemicznych (wysokie temperatury). Jest też nieporowaty, nie powoduje alergii, jest całkowicie bezpieczny do gotowania.

INNE ZALETY – BEZPIECZNY UCHWYT: Długi uchwyt woka jest specjalnie zaprojektowany, żeby się nagrzewał zgodnie z opatentowaną technologią zapewniającą minimalny kontakt z korpusem woka. Jego ergonomiczny i stylowy design, wyjątkowa konstrukcja i mała waga pozwalają na łatwe i bezpieczne posługiwanie się naczyniem.
DANE TECHNICZNE
 • Indeks Z-W2424-SC
 • Nazwa Naczynie WOK 2,4 l, z pokrywą, 2 uchwyty
 • Waga brutto [kg] 1.98
 • Zastosowanie Gotowanie bez wody, smażenie bez tłuszczu, gotowanie na parze
 • Waga netto [kg] 1.56
 • Producent HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
 • Rodzaj stali AISI 316 L 304
 • Wysokość naczynia 7,9 cm
 • Pojemność 2,4 l
 • Średnica 24 cm
 • Możliwość mycia w zmywarce TAK
 • Możliwość użycia w piekarniku TAK
 • Wyprodukowano w Włochy
 • Gwarancja Bezpłatna, 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. NIE należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur. Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur. Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów. Gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu. Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, prosimy go zachować.
 • Certyfikaty / Deklaracje zgodności Deklaracja zgodności z Dyrektywami: 1935/04/EC i EU 10/2011 - deklaracja potwierdzająca , że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, 2023/06/EC - deklaracja potwierdzająca zgodność z dobrą praktyką produkcyjną w odniesieniu do materiałów do kontaktu z żywnością, 2011/65/EU - deklaracja potwierdzająca zgodność zastosowania ograniczeń dotyczących substancji niebezpiecznych.