Zarejestruj sie i sprawdź nowe niższe ceny na wybrane produkty

RABAT dla zarejestrowanych Durszlak 2,8 l, Ø 20 cm, wys. 10,1 cm

Durszlak 2,8 l, średnica 20 cm, wys. 10,1 cm

Z-S20

Nowy produkt

Wielofunkcyjny durszlak jest idealny do płukania warzyw i owoców, jak również do odcedzania makaronu, warzyw i innych składników. Jako naczynie do gotowania na parze jest też częścią innowacyjnego systemu wielopoziomego gotowania, którego zdrowotne efekty zapewnia najwyższej jakości metal 316 L. Można umieścić durszlak na garnku o tej samej średnicy i gotować na parze warzywa czy rybę.

Więcej szczegółów

449,00 zł brutto

-18,00 zł

467,00 zł brutto


WYJĄTKOWY WIELOFUNKCYJNY DURSZLAK

Możesz przygotować jednocześnie 2-3 potrawy na jednym palniku w niższych temperaturach wykorzystując super-zdrowy i oszczędzający czas system wielopoziomowego gotowania Zeptera. Łącząc durszlak z innymi naczyniami Masterpiece Zeptera tworzy się wielopoziomowy system, którego poszczególne elementy są układane jedno na drugim i używane do gotowania kilku różnych dań na jednym źródle ciepła – zmniejszając tym samych rachunki za energię o 70%. Dzięki temu, że poszczególne naczynia mogą być ustawione pionowo na sobie oszczędzamy też miejsce w kuchni, unikamy bałaganu, a w szafkach jest zachowany porządek.
 
Udowodniono naukowo, że gotowanie w temperaturze wrzenia niszczy jedzenie i jego wartości odżywcze. Jednak system gotowania na parze w naczyniach Masterpiece chroni żywność przed kontaktem z wodą, czego rezultatem jest zachowanie zawartości podstawowych składników odżywczych, witamin i minerałów.
Uchwyty durszlaka są tak znakomicie zaprojektowane, że się nie nagrzewają dzięki opatentowanej technologii, która minimalizuje łączność uchwytów z sitem. Ergonomiczny i stylowy design umożliwia wygodny mocny chwyt i łatwą obsługę. Inne inteligentne i praktyczne rozwiązanie pozwala na uchwytach odłożyć pokrywę garnka.

Badania medyczne dowodzą, że niezdrowa dieta jest główną przyczyną większości  poważnych przewlekłych  chorób w dzisiejszym świecie (epidemia otyłości, nadciśnienie, choroby układu sercowo-naczyniowego, cukrzycy i raka). Niezdrowa dieta, niewłaściwe przygotowanie jedzenia i zły sprzęt do gotowania są głównym powodem choroby serca – zabójcy numer jeden w świecie. Niepotrzebnie gotujemy warzywa w wodzie i w konsekwencji jemy żywność bez wartości odżywczych, która tylko na krótko daje nam poczucie sytości, bo uczucie głodu szybko wraca, i sprawia, że jemy za dużo złego jedzenia.

Zepter ma najlepsze rozwiązanie: dzięki naszej najnowszej innowacyjnej technologii, jedzenie może być gotowane bez wody, w niskich temperaturach, zachowując w ten sposób wartości odżywcze, co pozwoli na zdrowe dłuższe życie.

DANE TECHNICZNE

 • Indeks Z-S20
 • Nazwa Durszlak 2,8 l, Ø 20 cm, wys. 10,1 cm
 • Waga brutto [kg] 1.08
 • Waga netto [kg] 0.88
 • Zastosowanie Do naczyń z linii Zepter Z-line o średnicy Ø 16 i Ø 20cm Odcedzanie, mycie i płukanie, gotowanie na parze, gotowanie w systemie piramidy.
 • Producent HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
 • Rodzaj stali AISI -304
 • Wysokość naczynia 10,1 cm
 • Pojemność 2,8l
 • Średnica 20 cm
 • Możliwość mycia w zmywarce TAK
 • Możliwość użycia w piekarniku TAK
 • Możliwość użytkowania z pokrywą szybkowarową SYNCRO CLIK NIE
 • Wyprodukowano w Włochy
 • Gwarancja Bezpłatna, co najmniej 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur. Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur. Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów. Niniejsza gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu. Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, proszę go zachować.
 • Certyfikaty / Deklaracje zgodności Deklaracja zgodności z Dyrektywami: 1935/04/EC i EU 10/2011 - deklaracja potwierdzająca , że użyte materiały i wyroby są przeznaczone do kontaktu z żywnością, 2023/06/EC - deklaracja potwierdzająca zgodność z dobrą praktyką produkcyjną w odniesieniu do materiałów do kontaktu z żywnością, 2011/65/EU - deklaracja potwierdzająca zgodność zastosowania ograniczeń dotyczących substancji niebezpiecznych.
Pojemność w litrach:2,8
Średnica w cm:20
KategoriaGarnki
 • 1 093,00 zł 1 150,00 zł Dostępny
  RABAT dla zarejestrowanych

  Ten pięknie zaprojektowany garnek jest prawdziwą gwiazdą kolekcji naczyń Zeptera i jednym z naszych ulubionych. Każda mama ma księżniczkę albo księcia, a to naczynie ma idealną wielkość, żeby przygotować w nim właściwą porcję świeżego jedzenia dla dziecka albo inne małe posiłki dla bliskich. Ten 2-litrowy garnek jest również wystarczająco duży do...

  1 093,00 zł 1 150,00 zł
  Dostępny
 • 1 188,00 zł 1 250,00 zł Dostępny
  RABAT dla zarejestrowanych

  2-litrowy garnek wykonany w innowacyjnej technologii Zepter URA używanej do osiągnięcia powierzchni ‘non-stick’ (zapobiegającej przywieraniu żywności) bez stosowania szkodliwych i rakotwórczych powłok, które wystawiają życie na ryzyko. Dzięki kombinacji najlepszej jakości metalu 316L, specjalnie zaprojektowanej pokrywy i krawędzi garnka z akutermicznym...

  1 188,00 zł 1 250,00 zł
  Dostępny
 • 1 159,00 zł 1 220,00 zł Dostępny
  RABAT dla zarejestrowanych

  Gotuj bez wody! Unikalny proces gotowania i wysokiej jakości Zepter metal to nasz sposób na profilaktykę zdrowia i oszczędności. Zastąp złej jakości garnki, naszym naczyniem i ciesz się nową jakością Twojego codziennego menu. Naczynie o pojemności 4,2 litra pomoże zadbać o Twoją linię, redukując spożycie kalorii nawet o 1500 kalorii w ciągu tygodnia.

  1 159,00 zł 1 220,00 zł
  Dostępny
 • 1 511,00 zł 1 590,00 zł Dostępny
  RABAT dla zarejestrowanych

  Naczynia Zepter Masterpiece, łącznie z tym pięknie zaprojektowanym garnkiem o pojemności 5,8 litra, są wykonane z bardzo wytrzymałego, nieulegającego korozji, nietoksycznego, najwyższej jakości Zepter metalu 316L, co jest najważniejsze dla przygotowania zdrowego jedzenia. Funkcjonalność, a do tego wspaniały design. Pokrywa i brzeg garnka razem z...

  1 511,00 zł 1 590,00 zł
  Dostępny
 • 6 289,00 zł 6 620,00 zł Dostępny
  RABAT dla zarejestrowanych

  Mając świadomość, że nie można kupić ani zdrowia, ani czasu, Zepter stworzył naczynia, które chronią obie te wartości. Najdroższe materiały, nowoczesny design i najnowsza technologia to doskonałe warunki, w których zostają zachowane podstawowe wartości odżywcze, żebyśmy mogli zdrowo jeść i dłużej żyć. W składzie 20-częściowego zestawu znajduje się...

  6 289,00 zł 6 620,00 zł
  Dostępny
 • 7 344,00 zł 7 730,00 zł Dostępny
  RABAT dla zarejestrowanych

  24-częściowy luksusowy zestaw do zaspokojenia wszelkich potrzeb w kuchni. Zapoznaj się z gotowaniem dań niskotłuszczowych i jedz zdrowe, odżywcze i niezawierające akroleiny posiłki. Najnowocześniejsza technologia Zeptera w połączeniu z akutermicznym kompaktowym dnem pozwala na gotowanie w niskiej temperaturze, które zachowuje w jedzeniu wyższą...

  7 344,00 zł 7 730,00 zł
  Dostępny

Oferujemy płatność RATALNĄ na 10, 20 lub 30 miesięcy za 0 zł (0%)

KUPUJĄC na raty czy za gotówkę płacisz zawsze tyle samo.

Masz do wyboru Banki w kredycie:

    


Więcej informacji udzielam telefonicznie Tel: 504 480 626

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Sylwia Chochół