Zarejestruj sie i sprawdź nowe niższe ceny na wybrane produkty

Medolight BluDoc Zepter + Prezent

Z4L-BD

Nowy produkt

Medolight BluDoc to nowe urządzenie MEDYCZNE do światłoterapii wykorzystujący diody elektroluminescencyjne. Posiada zakresy światła najbardziej korzystne w dermatologii - przy leczeniu trądziku, zespołu Criglera-Najjara (CNS) i niektórych innych dolegliwości skórnych. MEDOLIGHT BluDoc jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób, które rozumieją konieczność stałej troski o zdrowy wygląd skóry.

Więcej szczegółów

2 181,00 zł brutto

-79,00 zł

2 260,00 zł brutto


MEDOLIGHT BLUDOC - URZĄDZENIE DO ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCH WYKORZYSTUJĄCE NIEBIESKIE ŚWIATŁO LED ORAZ ŚWIATŁO PODCZERWONE

Dlaczego warto używać urządzenie Medolight BluDoc:

- jest to idealne rozwiązanie dla osób, które rozumieją konieczność nieustannej dbałości o zdrowy wygląd skóry. Innowacja opiera się na unikalnym połączeniu długości fal, ich częstotliwości oraz naukowo uzasadnionych zabiegów kosmetycznych.

- to nowoczesna technologia aktywująca różne ważne dla życia procesy enzymatyczne w organizmie. Polega ona na uzupełnieniu energii elektromagnetycznej oraz ładowaniu mitochondriów komórek poprzez zwiększenie rezerw nośnika energii – adenozynotrifosfatazy (ATP).

- jest to estetycznie wykonany produkt mający na celu poprawę jakości życia. Urządzenie jest tak łatwe w obsłudze, że jego użytkowanie na stałe będzie niezwykle kuszące.

DLACZEGO NIEBIESKIE ŚWIATŁO

Głównym mechanizmem adaptacyjnym stworzonym przez niebieskie światło jest wzrost zapasów energii w tkankach ciała kosztem zwiększonej syntezy ATP w mitochondriach. zakres fal niebieskich jest intensywnie pochłaniany przez liczne światłoczułe struktury (flawonoidy, porfiryny, karotenoidy). Zapewnia to normalny przebieg reakcji fotochemicznych ważnych dla biologicznego funkcjonowania skóry.

Urządzenie Medolight BluDoc może być stosowane w szerokiej gamie dolegliwości skóry takich jak: przygotowanie skóry do zabiegu kosmetologicznego (kosmetycznego), szorstka, swędząca skóra, konsekwencje uszkodzenia tkanek miękkich twarzy, skóra starzejąca się, po głębokim oczyszczeniu twarzy, objawy trądziku, przeczulica (hiperestezja)

MEDOLIGHT BluDoc to współczesna technologia aktywacji w organizmie licznych procesów enzymowych, mających ważne znaczenie dla życia. To uzupełnienie energii elektromagnetycznej i naładowanie mitochondriów komórkowych przez nagromadzenie zapasów nosiciela energii - adenozynotrójfosfatazy (ATP).

Medolight BluDoc emituje światło o ściśle określonych długościach fal:

 1. światło niebieskie o długości fal 470 nm
 2. światło czerwone o długości fal 640 nm

Niebieski zakres fal jest wchłaniany intensywnie przez liczne fotoczułe struktury (flawiny, porfiryny, karotenoidy). To zapewnia normalny przebieg reakcji fotochemicznych, ważnych życiowo do biologicznego funkcjonowania skóry. Znajdujemy potwierdzenie aktywnego udziału niebieskiego światła w najróżniejszych sferach działalności życiowej.

Terapia światłem przy użyciu diod elektroluminescencyjnych (LED Light Therapy) przyspiesza proces gojenia ran oraz wzrost tkanki ludzkiej. Według badań opublikowanych przez "British Journal of Dermatology", fototerapia niebieskim i czerwonym światłem wpływa na leczenie trądziku w łagodnej i umiarkowanej postaci.

Specjalne diody podłączone do elektrycznego obiegu wytwarzają energię elektromagnetyczną w postaci fotonów.

Energia dostarczana za pomocą światła diod:

 • działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie
 • usprawnia metabolizm komórkowy,
 • przyspiesza odbudowę,
 • uzupełnia braki zniszczonych komórek.

Diody użyte w aparacie Medolight BluDoc różnią się od zwykłych żarówek lub diod sygnalizacyjnych, m. in.: gęstością energii o 600 razy większą od diod sygnalizacyjnych, około 40 razy większą od żarówki 100 W;  specjalną konstrukcją z soczewką skupiająca światło w wiązkę z kątem około 30°.

Korzyści wynikające z leczenia trądziku aparatem Medolight BluDoc

 • alternatywna metoda leczenia do środków farmakologicznych, retinoidów, accutanu oraz antybiotyków,  
 • metoda szybsza i bardziej skuteczna niż preparaty do użytku zewnętrznego,
 • w naświetlaniach nie ma szkodliwych promieni ultrafioletowych, 
 • metoda w 100% naturalna i nieinwazyjna,  
 • nie wymaga przyjmowania leków,  
 • nie ma niepożądanych skutków ubocznych,  
 • bezpieczna dla osób w każdym wieku i można ją stosować codziennie,  
 • bezbolesna,  
 • można ją samodzielnie zastosować we własnym domu

Medolight BluDoc to estetycznie wykonany produkt dla poprawy jakosci życia, Wygoda użycia wzbudza chęć ciągłego jego stosowania. 

 • 2 085,00 zł 2 160,00 zł Dostępny
  RABAT dla zarejestrowanych

  Lampa Medolight zwalcza bólu, przyspieszania leczenia, redukuje stany zapalne i profilaktyki chorób. Przeznaczony do użytku domowego i profesjonalnego. Badania kliniczne potwierdziły, że bezpiecznie uśmierza, zwiększa cyrkulację krwi, stymuluje odporność organizmu, poprawia metabolizm, wspomaga zapobieganie chorobom sercowo-naczyniowym. Działa...

  2 085,00 zł 2 160,00 zł
  Dostępny
 • 5 254,00 zł 5 530,00 zł Dostępny
  RABAT dla zarejestrowanych

  Urządzenie medyczne Zepter do terapii światłem spolaryzowanym jest oparte na technologii uhonorowanej Nagrodą Nobla. Jego skuteczność terapeutyczna jest potwierdzona klinicznie w dziedzinach nieinwazyjnego przyspieszonego leczenia i w profilaktyce medycznej w dużym zakresie, obejmujących trądzik, rany skóry, urazy sportowe, starzenie się skóry, bóle...

  5 254,00 zł 5 530,00 zł
  Dostępny
 • 4 845,00 zł 5 100,00 zł Dostępny
  RABAT dla zarejestrowanych

  Lampa BIOPTRON Medall Zepter to niezastąpiony towarzysz naszego codziennego życia. Jej zakup to dobra inwestycja na całe nasze życie oraz naszych bliskich. Jest urządzeniem medycznym o potwierdzonej klinicznie skuteczności. Bezinwazyjnie przyspiesza leczenie, łagodzi bóle. Znajduje szereg zastosowań, od leczenia po zabiegi fiftingujące. Leczenie Bioptron...

  4 845,00 zł 5 100,00 zł
  Dostępny
 • 10 412,00 zł 11 810,00 zł Dostępny
  RABAT dla zarejestrowanych

  Potwierdzona klinicznie w dziedzinie przyspieszonego leczenia i w profilaktyce medycznej, obejmującej trądzik, rany skóry, urazy sportowe, starzenie się skóry, bóle reumatyczne i bóle pleców. Naświetlaj BIOPTRONEM chore miejsca 5-10 minut dwa razy dziennie, aby przyspieszyć leczenie. BIOPTRON Pro 1 jest przeznaczony głównie do profesjonalnego stosowania...

  10 412,00 zł 11 810,00 zł
  Dostępny
 • 68,50 zł 71,00 zł Dostępny
  RABAT dla zarejestrowanych

  Wyprodukowany w Szwajcarii OXY SPRAY STERILE Zepter to woda wzbogacona wysoko skoncentrowanym, czystym tlenem, o działaniu nawilżającym, odświeżającym i łagodzącym. Produkt kosmetyczny, środek oczyszczający i częściowo dezynfekujący skórę oraz powierzchnie ran, a także produkt używany w połączeniu z terapią światłem Bioptron. OxySterile Spray to jedyny w...

  68,50 zł 71,00 zł
  Dostępny
 • 567,00 zł 590,00 zł Dostępny
  RABAT dla zarejestrowanych

  Ręczny Masażer HyperOn przynosi ulgę, działając łagodząco na zmęczone i obolałe mięśnie• poprawia energię ciała oraz wydolność mięśni• eliminuje napięcie i rozluźnia ciało Hyper One - masażer Zepter - z wbudowanym akumulatorem, który ładuje się jak telefon komórkowy

  567,00 zł 590,00 zł
  Dostępny

Oferujemy płatność RATALNĄ na 10, 20 lub 30 miesięcy za 0 zł (0%)

KUPUJĄC na raty czy za gotówkę płacisz zawsze tyle samo.

Masz do wyboru Banki w kredycie:

    


Więcej informacji udzielam telefonicznie Tel: 504 480 626

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Sylwia Chochół