Nowy Odkryj atrakcyjne CENY! Zadzwoń 504 480 626 Krem La Danza z Fulerenem - Hyperlight FUSION Essential Anti-Aging Complex 30 ml

Krem La Danza z Fulerenem - Hyperlight FUSION Essential Anti-Aging Complex 30 ml

PNF-708

Nowy produkt

Krem La Danza + cząsteczki Fulerenu w opakowaniu zamkniętym, aby 

Więcej szczegółów

551,00 zł brutto

-29,00 zł

580,00 zł brutto


La Danza HYPERLIGHT FUSION podstawowy kompleks anti-age z fulerenem, innowacyjny, wyjątkowy i wspaniały krem ​​do twarzy na dzień i na noc.

La Danza + cząsteczki Fulerenu 

  

Witamy w nowej erze zabiegów przeciwstarzeniowych!

  

Dzięki postępowi i badaniom w dziedzinie medycyny oraz wykorzystaniu wiedzy naukowej i korzyściom płynącym z nanotechnologii Zepter wniknął w samą istotę procesu starzenia się skóry. Piękna skóra dla obu płci to stosowanie nowoczesnych, innowacyjnych produktów i zabiegów kosmetycznych, które okazały się skuteczne, a ich efekty są szybko widoczne.

Taka jest nasza najnowsza rewolucyjna linia do pielęgnacji skóry - HYPERLIGHT FUSION, która oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zachować zdrową i młodzieńczą skórę przez długie lata.

  

Głównym składnikiem aktywnym tego kremu jest opatentowany materiał 3HFVC (kompleks wody fulerenowej), który zwiększa zawartość wody w skórze i utrzymuje wodę w idealnej, ciekłokrystalicznej postaci, nadaje skórze miękkość i delikatność poprzez transmisję energii i sygnałów, pomaga w reorganizacji biocząsteczek i powrocie do ich naturalnego, funkcjonalnego stanu, umożliwia prawidłowe procesy metaboliczne i przyspiesza regenerację skóry. Ponadto działa antyoksydacyjnie i przeciwdziała szkodliwemu działaniu wolnych rodników, zwiększa produkcję kolagenu, poprawia funkcjonalność, wraz z olejami roślinnymi i innymi składnikami aktywnymi preparatu 3HFVC poprawia strukturę warstw skóry i poprawia funkcjonowanie skóry.

La Danza HYPERLIGHT FUSION to niezwykle silny kompleks składników aktywnych, który dostosowuje się do każdego rodzaju skóry: redukuje głębokość zmarszczek, poprawia jędrność i elastyczność skóry, nawilża na poziomie komórkowym, chroni przed wpływami zewnętrznymi, zapobiega alergiom, podrażnieniom i odmładza skórę.

  

  

Hyperlight Fusion z to bardzo silny kompleks składników aktywnych, który dostosowuje się do każdego rodzaju skóry:

• zmniejsza głębokość zmarszczek,

• poprawia jędrność i elastyczność skóry,

• nawilża na poziomie komórkowym,

• chroni przed czynnikami zewnętrznymi,

• zapobiega alergiom i podrażnieniom skóry,

• ujędrnia i rozświetla skórę, nadając jej młodzieńczy wygląd.

Regularne stosowanie produktu raz lub dwa razy dziennie zapewnia skórze większe nawilżenie, jędrność i napięcie, zwiększa jej odporność na negatywne działanie czynników zewnętrznych i przyspiesza gojenie drobnych uszkodzeń.

KOD POZYCJI  PNF-708

NAZWA PRODUKTU  La Danza Hyperlight Fusion Anti-Aging Essential Complex 30ml

MASA BRUTTO [KG]  0,18

MASA NETTO [KG]  0,16

Oferujemy płatność RATALNĄ na 10, 20 lub 30 miesięcy za 0 zł (0%)


KUPUJĄC na raty czy za gotówkę płacisz zawsze tyle samo.


Masz do wyboru Banki w kredycie:


    Więcej informacji udzielam telefonicznie Tel: 504 480 626

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Sylwia Chochół