Odkryj atrakcyjne CENY! Zadzwoń 504 480 626 Filtr do wody - AqueenaPro Zepter

Filtr do wody - AqueenaPro Zepter + Prezent

WT-100

Nowy produkt

Wyposażony w 5-stopniowy system filtrujący oparty na zasadzie odwróconej osmozy, filtr AqueenaPro daje gwarancję maksymalnego oczyszczenia wody, przez usunięcie wszystkich niebezpiecznych zanieczyszczeń oraz dostarcza wodę czystą i zdrową. Jest to w pełni zautomatyzowane urządzenie.

Więcej szczegółów

5 225,00 zł brutto

-215,00 zł

5 440,00 zł brutto


Aqueena Pro Zepter - Profesjonalna stacja do oczyszczania wody z miejskiej kranu i domowej studni. 

Idealna stacja dla mieszkań, domów, biur, przedszkoli, hoteli, klinik, przychodni, zakładów pracy, itp.

MONTAŻ GRATIS 

AqueenaPro - Definitywne rozwiązanie, źródło czystej, zdrowej wody!

AqueenaPro - niezwykle zaawansowany technologicznie system filtrujący, zaprojektowany na bazie najbardziej efektywnego procesu filtracji: odwróconej osmozy. Dzięki 5-stopniowemu systemowi filtracji, urządzenie to zapewnia maksymalny poziom oczyszczenia wody, skutecznie usuwając wszelkie niebezpieczne zanieczyszczenia, dzięki czemu woda staje się czysta i zdatna do picia. W pełni zautomatyzowane i praktyczne urządzenie, stanowi najlepsze pod względem ekonomicznym rozwiązanie, oferujące źródła wody do codziennego użytku w domu i w biurze. Spółka Zepter International, znana z wysokich standardów kontroli jakości, wykorzystuje najnowsze technologie oraz przeprowadza rygorystyczne testy, jak również korzysta z międzynarodowej certyfikacji, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa i wydajności urządzenia AqueenaPro, stanowiących gwarancję uzyskania maksimum korzyści dla zdrowia.

       

Charakterystyka urządzenia:

 • Podwójny wskaźnik odzysku wody (42%) w porównaniu do konkurencji! 
 • Hermetycznie zamykany zbiornik na wodę (9.5l)
 • Filtry nowej generacji
 • Alarm informujący o konieczności wymiany filtrów!
 • Wyświetlacz ułatwiający kontrolę i wskazujący poziom zużycia filtrów
 • Jednostka kontroli elektronicznej, automatycznie dostosowuje i kontroluje pracę AqueenaPro.
 • Nowej generacji membrana odwróconej osmozy (RO) wbudowana w obudowę filtra, co eliminuje możliwość manipulacji.
 • Czujnik wycieku, zabezpiecza mienie użytkownika oraz przed uszkodzeniami, które mogłyby powstać w przypadku wycieku.
 • Nowej generacji pompa ciśnieniowa wytwarza stabilne środowisko dla membrany odwróconej osmozy (RO) zapewniając wydajność filtracji na najwyższym poziomie. 
 • Łączony zawór elektromagnetyczny umożliwia automatyczne opłukiwanie membrany RO oraz kontrolę nad odpływem wody stanowiącej odrzut filtracji.
 • Jednokierunkowy zawór zapobiega cofaniu się wody. 
 • Certyfikat za ekologiczny design- niskie zużycie energii.

O ZDROWIU

Czysta woda

Ciało dorosłego człowieka składa się przeciętnie z 35 - 50 litrów wody. Woda jest niezbędna dla wszystkich organizmów żywych. Stanowi główny składnik ciała ludzkiego. Mózg i serce składają się w 73% z wody, płuca – około 83%. Skóra z kolei zawiera 64% wody, mięśnie i nerki 79%, nawet kości zawierają wodę: 31%.1
Woda posiada doskonałą zdolność rozpuszczania różnorodnych substancji, transportowania tlenu do komórek, regulowania temperatury ciała i wspomagania metabolizmu. U dzieci procent zawartości wody w organizmie jest wyższy niż u osób dorosłych, jednak przyjmuje się, że średnio organizm człowieka zbudowany jest w 70% z wody.

 

  

By podtrzymać funkcje życiowe i utrzymać dobre zdrowie, dorosły człowiek powinien wypijać od 2 do 3 litrów wody każdego dnia.


Pijać odpowiednią ilość wody zapewni Ci dobrą kondycję a ponadto:
 

1. Usprawnia procesy myślowe
Tkanka mózgowa składa się w 73% z wody, która jest niezbędna do wytwarzania hormonów i neuroprzekaźników. Badania kliniczne dowiodły, że picie odpowiedniej ilości czystej wody poprawia pamięć i usprawnia koncentrację.2
 

2. Przyczynia się do zapobiegania poważnym dolegliwościom
Woda, będąca naturalnym elementem naszego ciała, jest zdolna do ochrony naszego zdrowia. Dolegliwościom takim jak zgaga, zapalenie stawów, ból pleców, migrena, zapalenie jelita grubego, astma, wysoki poziom cholesterolu i nadciśnienie tętnicze można zapobiec, pijąc odpowiednią ilość zdrowej, czystej wody, zmniejszając przy tym ryzyko wystąpienia tych dolegliwości. Profilaktyka przede wszystkim – bądźmy zatem świadomi jakości wody3


3. Pomaga utrzymać ciało w dobrej formie

Woda jest udowodnionym czynnikiem tłumiącym apetyt, który także przyspiesza metabolizm bez dodawania kalorii.
Badania wykazały, że po spożyciu jedynie 2 szklanek wody w zaledwie około 30 minut Twój metabolizm rozpocznie spalanie kalorii w tempie szybszym o 30%!4
 

4. Wypłukuje ubytki
Nasza ślina składa się w 99% z wody, bez niej szkliwo uległoby demineralizacji i stało się porowate, bakterie rozprzestrzeniałyby się bez przeszkód, powodując próchnicę ze względu na zwiększoną produkcję kwasów. Woda neutralizuje kwasy, więc pij dużo czystej wody i zachowaj piękny uśmiech.

Codziennie powinniśmy spożywać określną ilość wody, by przeżyć – wybieraj czystą, zdrową wodę do picia, dla dłuższego i szczęśliwego życia!

1Źródło: http://water.usgs.gov/edu/propertyyou.html
2Źródło: http://water.usgs.gov/edu/propertyyou.html
3Źródło: http://www.watercure.com/wondersofwater.html
4Źródło: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14671205,
  Źródło: December 2003 issue of “The Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism.

  


Czy pita przez nas woda z kranu jest bezpieczna? Przeważnie nie.
Wiele zanieczyszczeń „regulowanych prawnie“, a jeszcze więcej toksyn, których zawartość w wodzie nie jest objęta regulacjami jest obecnych w wodzie z kranu. Woda z kranu jest często oczyszczana poprzez dodanie do niej rozpuszczalnych środków dezynfekujących, takich jak chlorek oraz inne substancje chemiczne, które ostatecznie trafiają do naszego organizmu – np. arsen, ołów, kadm, fluor czy bakterie, drożdże i wirusy. Tak „oczyszczona“ woda z kranu, która dociera do naszych domów, jest często pełna związków żelaza,ponieważ, płynie starym, skorodowanym rurociągiem podziemnym, Rdza przedostaje się do pitej i używanej przez nas w gospodarstwie domowym wody. Długi czas ekspozycji organizmu na tego typu substancje prowadzi do uszkodzeń skóry, problemów z układem krążenia, zwiększonego ryzyka zachorowania na raka, chorób nerek, nadciśnienia tętniczego i innych poważnych schorzeń.5

Czy woda butelkowana jest bezpieczna dla zdrowia? Prawdopodobnie nie.
Największym problemem są butelki zawierające BPA (bisfenol A), czyli toksyczną substancję chemiczną sklasyfikowaną jako związek egzogenny, która zakłóca normalny poziom hormonów w organizmie. Nawet jeśli materiał, z którego produkowane są butelki, miałby nie wzbudzać niepokoju, powodem do zmartwień powinien być fakt, że przemysł produkcji wody butelkowanej nie jest ściśle uregulowany prawnie, a producenci nie mają obowiązku zamieszczania informacji o źródle pochodzenia wody na etykietach. Niektóre wody pochodzą z czystych źródeł, lecz ogromny odsetek ma swoje źródło w wodociągach miejskich.
Po co zatem kupować drogą wodę w butelkach i ryzykować własne zdrowie?
 

Czy pita przez nas woda filtrowana jest bezpieczna? Przeważnie tak.
Rynek oferuje obecnie szeroki wybór filtrów, które różnią się pod względem jakości, wyglądu, wydajności i ceny. Wiele systemów oczyszczających, mimo iż są drogie, nie posiada niezbędnych certyfikatów, nie przechodzi kontroli jakości lub nie posiada funkcji bezpieczeństwa. Ich producencie nie dysponują danymi naukowymi dotyczącymi skuteczności oczyszczania wody, co stwarza realne zagrożenie dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Przefiltrowana woda może okazać się najlepszym, najzdrowszym i najtańszym rozwiązaniem, o ile znajdziemy odpowiedni system filtracji. Pomyśl dwa razy, zanim wypijesz kolejną szklankę wody – podejmij rozsądną decyzję!
 

Zepter po raz kolejny znalazł doskonałe rozwiązanie

Nie uznajemy kompromisów jeśli chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo! AqueenaPro to wysoce zaangażowany system filtracji wody. Dzięki temu urządzeniu każdy może cieszyć się dostępem do czystej wody: to produkt dla tych, dla tych, którzy troszczą się o swoje zdrowie, dla tych, którzy cenią sobie smak czystej wody i chcieliby mieć do niej stały dostęp we własnym domu, dla tych, którzy zdają sobie sprawę jak ważna jest czysta woda dla środowiska, jak również dla tych, którym zależy na oszczędnościach wydatków na wodę pitną

5Źródło: (http://water.epa.gov/drink/contaminants/basicinformation/arsenic.cfm)
  

 

ZALETY PRODUKTU

 

5-stopniowy system filtracji AqueenaPro:


Etap 1:

5-mikronowy filtr PP

Efektywnie usuwa z wody większe cząsteczki, takie jak rdza czy piasek oraz inne zanieczyszczające ciała stałe.


 Etap 2:

Granulatowy filtr węglowy

Wchłania z wody wolny chlor, substancje organiczne, zapachy, przebarwienia i inne substancje.
 

Etap 3:

1-mikronowy filtr PP

Filtruje cząsteczki o mniejszych rozmiarach, np. zawiesiny i koloidy.


Etap 4:

Membrana osmotyczna

Usuwa bakterie, wirusy, metale ciężkie, takie jak ołów, kadm, rtęć, pozostałości pestycydów, 2,4,6-trichlorofenol, związki azotynów i inne substancje szkodliwe.


Etap 5:

Kokosowy filtr końcowy
Poprawi walory zapachowe i smakowe wody.
 
 

Charakterystyka funkcji AqueenaPro:

Hermetycznie zamknięty wbudowany zbiornik na wodę (9,5 l)

Zamknięcie zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniem wtórnym, podczas gdy wbudowany zbiornik na wodę czyni AqueenaPro inteligentnym urządzeniem do filtrowania wody, zapewniającym oszczędność miejsca. Zbiornik na wodę o pojemności 9,5 litra skraca czas, w jakim woda dociera do punktu oczyszczania, dzięki czemu zdrowa woda jest dostępna w dowolnej chwili.

Pompa wysokociśnieniowa

Wysokociśnieniowa pompa wodna z połączonym elektrozaworem wlotowym wody stabilizuje środowisko dla membrany osmotycznej, zapewniając skuteczne oczyszczanie wody na bieżąco.

ZALETY URZĄDZENIA

Dzięki urządzeniu AqueenaPro możesz mieć dostęp do zdrowej czystej wody zawsze, gdy potrzebujesz; 

Oszczędź 100% pieniędzy – nigdy więcej wody butelkowanej, nieskutecznych systemów filtrujących ani wysokich rachunków za prąd
Chroń swoje zdrowie przed zanieczyszczeniami, takimi jak bakterie, wirusy, ołów, czy metale ciężkie oraz wodą w niezdrowych, plastikowych butelkach.AqueenaPro pozwala oszczędzić CZAS, PIENIĄDZE i chroni Twoje ZDROWIE!

Dokonaj mądrej inwestycji i zwiększ wydajność życia.
 

GDZIE POTRZEBNA JEST STACJA do UZDATNIANIA WODY:

 • gospodarstwo domowe
 • salon piękności, spa
 • lokale użytkowe: biuro, sklep, zakład pracy, hurtownia,
 • hotel, restauracja, siłownie
 • CENTRA I OŚRODKI  REKREACJI I REHABILITACJI
 • Klinika, przychodnia, szpital, gabinet medyczny
 • szkoła, przedszkola szkoły średnie i uniwersytety
 • domy seniora

Oferujemy płatność RATALNĄ na 10, 20 lub 30 miesięcy za 0 zł (0%)


KUPUJĄC na raty czy za gotówkę płacisz zawsze tyle samo.


Masz do wyboru Banki w kredycie:


    Więcej informacji udzielam telefonicznie Tel: 504 480 626

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Sylwia Chochół