Zarejestruj sie i sprawdź nowe niższe ceny na wybrane produkty

Obniżka! Wyciskamy soki - Siegfried Gursche

Wyciskamy soki - Siegfried Gursche

WS-SG-K2

Nowy produkt

Podłącz się do elektrowni energii i zdrowia!

Soki warzywne i owocowe znakomicie wpływają na nasze zdrowie i urodę.

Więcej szczegółów

20,00 zł brutto

-10,00 zł

30,00 zł brutto

Świeżo wyciśnięte, są najbogatszym źródłem witamin, składników mineralnych i enzymów i mają zdecydowanie większą siłę oddziaływania niż te w postaci pigułek.

Ponadto ich składniki odżywcze są szybko trawione i łatwo przyswajane przez organizm - niekiedy nawet w ciągu kilku minut. Dlatego też soki skutecznie pomagają w usuwaniu szkodliwych toksyn, zwiększają odporność organizmu i przeciwdziałają powstawaniu chorób degeneracyjnych.

Z reguły spożywamy zbyt mało warzyw i owoców - dlatego też wskazane jest, aby zwiększyć ich podaż w naszej diecie, również w postaci soków. Zapewniamy sobie w ten sposób trwałe zdrowie, podnosimy poziom energii, poprawiamy krążenie i wzmacniamy system immunologiczny.

Książka zawiera wiele przydatnych informacji odnośnie dostępnych wyciskarek do soków, jak również przepisy na soki w określonych schorzeniach, takich jak: trądzik, grypa, reumatyzm, nerwowość, zaparcia, miażdżyca, nowotwór, osteoporoza i wiele innych.

 • 2 394,00 zł 2 480,00 zł Dostępny
  RABAT dla zarejestrowanych

  Zacznij dzień z wyciskarką wolnoobrotową MoreJuicePress, zapewniającą więcej witamin, więcej składników odżywczych, więcej kolorów, smaków i możliwości! Wyjątkowy, opatentowany inteligentny system ekstrakcji 3 w 1 (SES) ekstrahuje sok najpierw poprzez dociskanie, a następnie wyciskanie owoców i warzyw, zapewniając maksymalne wydobycie soku.

  2 394,00 zł 2 480,00 zł
  Dostępny
 • 855,00 zł 890,00 zł Dostępny
  RABAT dla zarejestrowanych

  PODSTAWOWE URZĄDZENIE DO PRAC KUCHENNYCH MixSy® pracuje z prędkością 10 000/12 000 obrotów na minutę w trybie 1 i 15 000/17 000 obrotów na minutę w trybie 2. Wielofunkcyjne urządzenie występuje w komplecie z czterema wymienialnymi ostrzami: wieloostrzowy i dwuostrzowy rozdrabniacz, ubijaczka, trzepaczka. Dodatkowe wyposażenie to młynek, pojemnik do...

  855,00 zł 890,00 zł
  Dostępny

Oferujemy płatność RATALNĄ na 10, 20 lub 30 miesięcy za 0 zł (0%)

KUPUJĄC na raty czy za gotówkę płacisz zawsze tyle samo.

Masz do wyboru Banki w kredycie:

    


Więcej informacji udzielam telefonicznie Tel: 504 480 626

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Sylwia Chochół